Gdzie nie spojrzysz, skosy. QUADRO i nietypowo skonstruowana architektura.

By Andrea Kret, 2 February, 2022
Cuddly toy in QUADRO bed

Co zrobić, kiedy nasze mieszkanie ma nietypową architekturę – z licznymi skosami, schodami i belkami lub wykuszem, a mimo to powinno być optymalnie urządzone, aby dobrze się w nim mieszkało? Liczy się wtedy własna kreatywność i dobrze jest mieć pod ręką QUADRO. Tak wygląda sytuacja Ulricha, który dopiero co wprowadził się do swojego nowego mieszkania. Jego córka miała całkiem dużo elementów wspinaczkowych QUADRO, które przed przeprowadzką zostały rozłożone i przewiezione do nowego lokum. Priorytetem Ulricha było przytulne urządzenie mieszkania z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb dziecka.

Obraz
Mieszkanie ze skosami / wykusz ze stolikiem QUADRO

Potrzebne było nowe łóżko…

„Człowieku, spróbuj zbudować coś z QUADRO”, pomyślał sobie ojciec i od razu zabrał się do pracy. Udało mu się stworzyć fantastyczną konstrukcję, w której świetnie czuje się nie tylko córka, lecz także maskotki. Całość została skonstruowana tak sprytnie, że pod łóżkiem powstał jeszcze schowek.

Obraz
Łóżko QUADRO

Z rozpędu Ulrich zbudował jeszcze dwa podesty do schodów, elegancki stolik nocny i kostkę do siedzenia. Oprócz tego zażyczył sobie kierownicę QUADRO, żeby jego córka mogła jeździć samochodem nawet w łóżku. Ponieważ konstrukcje Ulricha tak bardzo przypadły nam do gustu, spełniliśmy jego prośbę i przekazaliśmy mu kierownicę QUADRO wraz z akcesoriami jako prezent. Jesteśmy ciekawi efektu końcowego i życzymy Ulrichowi wielu pomysłów na budowę konstrukcji QUADRO.

Ponadto: za pomocą specjalnego przyrządu można dopasować rury QUADRO do indywidualnych wymiarów. Do wywiercenia otworu pod śrubę wystarczy wiertło Forstner o średnicy 20 mm. W ten sposób można na przykład umieścić platformę na indywidualnie dobranej wysokości.

Obraz
Schody z podestem QUADRO
Obraz
Schody z podestem QUADRO / wykusz ze stolikiem QUADRO

Też zdarzyło Ci się wykorzystać QUADRO w nietypowy sposób i chcesz pokazać nam swoją konstrukcję? Jeśli tak, napisz do nas wiadomość e-mail ([email protected]). Chętnie posłuchamy Twoich opowieści, a może nawet je opublikujemy! Najładniejsze zdjęcia i historie nagrodzimy oczywiście rabatami lub darmowymi produktami.

Obraz
Pluszowa małpka w łóżku QUADRO / łóżko QUADRO ze schowkiem

Tutaj przeczytasz o kolejnej nietypowej konstrukcji wewnętrznej.

Komentarze

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.