Zjeżdżalnia wodna de luxe

By Andrea Kret, 19 April, 2022
Dzieci na ślizgawce wodnej

Dzień budowania konstrukcji QUADRO to już taka mała tradycja w rodzinie Andrei. Dwa razy w roku Andrea przebudowuje razem ze swoją rodziną konstrukcje QUADRO – od rana do wieczora. Andrea zawsze ma głowę pełną nowych pomysłów i od kiedy rodzina posiada kilka zestawów i pojedynczych części QUADRO, jest nie do zatrzymania. Zwykle Andrea buduje swoje konstrukcje z miniQUADRO.

Naprawdę innowacyjnie zrobiło się jednak w momencie, gdy cała czwórka postanowiła skoczyć z QUADRO na głęboką wodę. Na basenie, na który Andrea chodziła z dziećmi, była zbudowana w wodzie fajna wyspa QUADRO, na której maluchy mogły siedzieć. Idąc za ciosem, rodzina Heitmannów wstawiła swoją konstrukcję do basenu, aby dzieci miały ciekawe miejsce do nurkowania. Jednak na tym pomysły Andrei się nie skończyły: chciała mieć zjeżdżalnię wodną z prawdziwego zdarzenia – i sama wymyśliła konstrukcję dolną.

Obraz
Zjeżdżalnia QUADRO z konstrukcją dolną

Sąsiedzi byli nieźle zaskoczeni. „Macie w domu prawdziwy park rozrywki”, Andrea słyszała z każdej strony.

Uroczyste otwarcie przydomowej atrakcji z udziałem mnóstwa dzieci było rzeczą oczywistą. W lipcu syn Andrei zaprosił na swoje urodziny grupę przyjaciół – wszyscy wspólnie testowali tę megazjeżdżalnię. Atrakcja spodobała się naprawdę wszystkim, również rodzicom, którzy wieczorem odbierali swoje dzieci.

„Na początku byłam nieco skonsternowana, gdzie posadzić wszystkich gości. Zaproszonych było dziesięcioro maluchów”, relacjonuje Andrea. Andrea nie musiała jednak długo czekać na kolejny pomysł. Zbudowała kolorowy stolik z części QUADRO, przy którym zmieściły się wszystkie dzieci.

Obraz
Kącik urodzinowy QUADRO

„Taki stolik QUADRO jest niezwykle praktyczny, ponieważ po imprezie wystarczy zmyć go myjką ciśnieniową”, dodaje Andrea. „Jesteśmy absolutnymi fanami QUADRO. Najbardziej przypadła nam do gustu seria Classic”.

Dzieci z niecierpliwością czekają na następną przesyłkę od QUADRO, ponieważ wysyłamy rodzinie zestaw QUADRO – niespodziankę. Andrea poprosiła o dorzucenie dwóch kluczy QUADROpro. „Podczas naszych rodzinnych Dni Budownictwa QUADRO zawsze są kłótnie o klucz”, śmieje się Andrea. Oczywiście spełnimy prośbę Andrei, ponieważ prawdziwy inżynier budowlany QUADRO oczywiście potrzebuje klucza QUADROpro!

Obraz
Dzieci na ślizgawce wodnej

Jeśli też krąży Ci po głowie pomysł zorganizowana rodzinnych Dni Budownictwa: tutaj dowiesz się, jak może wyglądać takie wydarzenie.

 

Może i Ty masz ciekawe zdjęcia i historie do opowiedzenia, którymi chętnie się z nami podzielisz? Albo nowe pomysły? Jeśli tak, napisz do nas wiadomość e-mail ([email protected]). Chętnie posłuchamy Twoich opowieści, a może nawet je opublikujemy! Najładniejsze zdjęcia i historie nagrodzimy oczywiście rabatami lub darmowymi produktami.

 

Tutaj przeczytasz, jak możesz wykorzystywać QUADRO również w wodzie.

Komentarze1

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

DavidLom (not verified)

1 month ago

That means you'll lead some fresh features and suffer with access to additional channels where you can pick up visibility, without having to modify nous of some complicated, handbook migration process. https://googlec5.com